حریم خصوصی

سايت ایران درینک دات کام به اطلاعات شخصى کلیه بازدیدکنندگان و اعضایی كه از امکانات آن استفاده می نمایند احترم گذاشته و خود را موظف به حفظ و حراست از آن می داند و در صورتی که لازم باشد تا این اطلاعات در اختیار شخصیت حقیقی یا حقوقی ای قرار گیرد مطمئناٌ قبلا کسب تکلیف خواهد شد .

‍ ایران درینک دات کام و كوكیها (Cookies) :

به محض اولین مشاهده ایران درینک دات کام توسط شما ، یك کوکی بر روی كامپیوتر شما تشکیل می گردد .

اما کوکی چیست ؟ کوکی فایل متنی کوچکی است که ، حاوی یک سری کاراکتر رمزنگاری شده می باشد كه به درخواست یک وب سایت و توسط مرورگر شما بر روی کامپیوترتان ایجاد می گردد و این امکان را فراهم می آورد تا سایت ( این فایل فقط برای همان وب سایت قابل استفاده می باشد ) ، شما را به عنوان یك كاربر منحصر به فرد شناسایی نموده و سرویسهای ویژه ای را در اختیار شما قرار دهد . سايت ایران درینک دات کام از کوکی براى بهبود كیفیت سرویسهاى خود استفاده می نماید . این بدان معناست كه ایران درینک دات کام می فهمد كه چه كاربرانى ، در چه زمان یا مكانى و به چه صورت از سرویس های این پایگاه استفاده نموده تا از این اطلاعات در راستای بهبود سرویس های خود استفاده نماید  . با استفاده بیشتر شما از سایت و سرویسهاى جانبی آن ، قطعاً از اطلاعاتى كه جمع آورى می گردد احساس رضایت خواهید نمود .

بیشتر مرورگرها به طور استاندارد براى درج کوکی بر روی کامپیوتر شما تنظیم شده اند اما در صورت عدم تمایل به تشکیل کوکی بر روی کامپیوتر شخصی تان می توانید مرورگرتان را طورى تنظیم نمایید كه مانع از ایجاد کوکی بر روی سیستم تان شود . البته در نظر داشته باشید كه با اینكار بخشی از کارایی وب سایتهای اینترنتی مانند گوگل ، یاهو و همچنين ایران درینک دات کام را تحت الشعاع قرار خواهید داد .

ایران درینک دات کام با كوكی ها چه اطلاعاتی جمع آوری مي كند‌؟

سايت ایران درینک دات کام ، اطلاعاتی از قبیل نام ، آدرس ایمیل و ... را جمع آورى ننموده و صرفا اطلاعاتی از قبیل تاریخ و زمان بازدید شما از سایت ، نوع  مرورگر ، آدرس IP و اطلاعاتى از این دست را كه جهت بهبود خدمات سایت مورد نیاز است ، جمع آورى می نماید . براى مثال ، با ثبت نوع مرورگر تان ، سايت ایران درینک دات کام می تواند ساختار گرافیکی و اسکریپت های متناسب با مرورگر شما را اجرا نمايد.

تغییرات در حريم خصوصی :

ممكن است در هر زمان ، متناسب با تغییرات سایت ، بخش حریم خصوصی کاربران يا Privacy Policy به روزرسانی گردد ، بنابر این توصیه می شود تا گهگاه متن مربوطه را بررسی و مطالعه نمایید .

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت چشمه نوشان خراسان می باشد .
سایتــ سـاز پــوپــش