سلامت و تندرستی

سلامت و تندرستی دو کلمه ایست که برای عالیس اهمیت بسیار دارد همانطور که از همان ابتدا  تعهد به سلامت در محصولات عالیس ، هدف ما بوده است.ما در شرکت چشمه نوشان خراسان و نیک رز چناران  با راه اندازی اولین خط تولید و اولین محصولات خود تمام تلاش خود را برای تولید محصولات سالم و با کیفیت داشتیم تا جایی که عالیس را فقط با کیفیت آن بشناسند.

امروزه مصرف کننده های ما فرصت انتخاب شیوه زندگی بهتری را دارند و ما هم درعالیس تلاش داریم تا با تولید  نوشیدنی های سالم و با کیفیت نقشی در دست یافتن به این مهم داشته باشیم.

مجموعه محصولات ما  از نوشابه های گازدار ، دوغ  ، آب معدنی ، و انواع ماءالشعیر همه با استفاده از بهترین مواد اولیه و دستگهای روز دنیا و مناسب ترین شیوه فرآوری محصولات تولید و با استفاده از شیوه های کاملا بهداشتی بسته بندی  و عرضه    می شوند تا بتوانیم زندگی سالمتری را برای تک تک مصرف کنندهای خود به ارمغان بیاوریم .

 

کیفیت

تمام تلاش ما برای آن است که تا برای هر  ذائقه ،شیوه زندگی و هر نیاز محصولی را ارئه دهیم و با کیفیت مناسب اعتماد تمام مصرف کنندگان را جلب
 کنیم.

حصول اطمینان از سلامت و کیفیت تولیدات مان چیزی است که شبانه روز برای آن تلاش می کنیم و این همان چیزی است که موجب رشد روز افزون موفقیت ما در میان مصرف کنندگان شده است.kifiiiat

کیفیت محصولات در چندین سطح مورد بررسی قرار می گیرد و با انتخاب مواد اولیه ، ترکیبات با کیفیت و مرغوب و سیستم فراوری و بسته بندی دقیق تا مراحل نگهداری و پخش آنها ،کیفیت بالا را برای محصولات ما به ارمغان آورده است .

و از طرفی با افزایش تعداد و تنوع محصولات ما توانسته ایم تا مصرف کننده های بیشتر با ذائقه های مختلفی را به خود جلب کنیم که خود باعث بالا رفتن سطح توقع مصرف کنندها و در نتیجه تلاش ما برای بالا بردن هرچه بیشترکیفیت محصولات مان گردیده است .

ارزش غذایی

هر ماده خوراکی دارای ترکیباتی است که هریک می توانند بخشی از نیازها بدن ما را رفع کنند این ترکیبات شامل پروتئین ها ،ویتامین ها ،مواد معدنی ، کربوهیداراتها و انرژی یا کالری موجود در آنها می باشد که می توانند میزان ارزش غذایی یک محصول را مشخص کنند.

نوشیدنیهای عالیس نیزعلاوه بر رفع نیاز آب بدن ، به دلیل ترکیبات ویژه و استفاده از آب معدنی بسیار سبک در تولیدات خود توانسته تا همراه با تولید نوشیدنی های گوارا ،ارزش غذایی آنها را نیز بالا برده تا بخشی از نیازهای بدن به ویتامین و پروتئنهای ویژه که بدن توانایی تولید آنها را ندارد را پاسخ داده و علاوه برآن با حفظ تعادل در میزان کالری هریک از محصولات ، به مصرف کنندگانی که به شیوه و رژیم غذایی خود پایبند هستند نیز کمک کند .

مواد اولیه

ما از بهترین مواد اولیه برای محصولاتمان استفاده میکنیم و تمامی ترکیبات استفاده شده درمحصولاتمان باید از استانداردهای بالای لحاظ شده ، تست های دقیق کنترل کیفیت و آزمایش ایمنی عبور کرده باشند .

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت چشمه نوشان خراسان می باشد .
سایتــ سـاز پــوپــش